Ubytování v Crans-Montana

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Crans-Montana. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Crans-Montana, kde najdeme města Chermignon-dʼen Haut, Vermala, Randogne, Bluche a Sierre.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Chalet Chanson StarStarStarStarStar

Foto: Chalet Chanson
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated 200 metres from Chetseron and 3.2 km from Crans-Cry d'Err, Chalet Chanson offers accommodation located in Crans-Montana. Free WiFi is available in this chalet, set 3.9 km from Montana-Cry d'Er and 6 km from Cry d'Er.


2. Chalet Migui Luxury Living & Spa *****, Crans Montana StarStarStarStarStar

Foto: Chalet Migui Luxury Living & Spa *****, Crans Montana
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
100 %

Situated in Crans-Montana in the Canton of Valais Region, a 5-minute walk from from Crans-Cry d'Err and the town centre, the luxurious Chalet Migui Luxury Living & Spa offers views of the mountains and the forest, several terraces and gardens, and a spa.


3. Chalet du Chef Ski et Golf StarStarStarStarStar

Foto: Chalet du Chef Ski et Golf
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Chalet Ski et Golf enjoys a quiet location above Crans Montana, 500 metres from the Cry d'Err Cable Car. It offers you its own spa area with an indoor pool, a sauna and a hot tub.

Pokoje

Horská chata
10 osob2000 - 10075 CHF za noc

4. Crans Luxury Lodges StarStarStarStarStar

Foto: Crans Luxury Lodges
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
95 %

Crans Luxury Lodges se nachází na klidném v lese, 100 metrů od lanovky Montana. Z chat je přímý přístup ke sjezdovkám. Jejich součástí je balkon s výhledem na Matterhorn a malé soukromé wellness. Wi-Fi je dostupné zdarma.

Pokoje

Chata Benou
osob671 - 1371 CHF za noc
Chata Reneé
osob671 - 1371 CHF za noc
Chata Vieux Bisse
10 osob671 - 1183 CHF za noc
Chata Torrent
10 osob671 - 729 CHF za noc
Chata Eugenie
10 osob671 - 729 CHF za noc

4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: